Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Zimowo, karnawałowo

W karnawale nie zabrakło zabawy - tej na śniegu (dopóki jescze był;)) oraz tanecznej, podczas licznych imprez, balów i balików.

więcej »

Boże Narodzenie w Domu

Był Święty Mikołaj, była wspaniała Wieczerza, były prezenty oraz czas spędzony na rozmowach przy wspólnym stole, czyli wszystko, co podreśla radość z Bożego Narodzenia. Wspaniałą atmosferę stworzyliśmy, dzięki ogromnej życzliwości...

więcej »

IV Elżbietańskie Spotkanie Przyjaciół Domu i Stowarzyszenia

Za nami kolejne niezwykłe Spotkanie z Wspaniałymi Dobroczyńcami. Atmosfera była pełna dobra, przyjaźni i jedności w duchu pomagania. Dla naszych Podopiecznych to najważniesze momenty - chwile bycia razem na Spotkaniu i obecności przy nas na co dzień. Dziękujemy!

więcej »

Misja Pokojowa - kampania społeczna

Ruszamy z kolejną misją pomocy Podopiecznym Domu w Łopiennie. Tym razem jest to „Misja Pokojowa”. Celem tej kampanii społecznej jest wyremontowanie naszym Podopiecznym ich 6 pokojów i łazienek. Do realizacji tego celu potrzebujemy 72. 000 złotych.

więcej »

Glina - warsztat nowych umiejętności

W ostatni piątek Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie uczestniczyli wraz ze swoimi Opiekunami w warsztatach lepienia w glinie. Spotkanie z nietypowym narzędziem terapii zajęciowej ujawnił nowe umiejętności Uczestniczek i pozwolił na wsparcie integracji sensorycznej.

Warsztat został zorganizowany w ramach projektu "Ogniwa wsparcia - wzmocnienie kompetecji pracowników DPS w Łopiennie" współfinansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

więcej »

Pracownicy-Wolonatriusze Wrigley Poland w akcji

Październik upłynął nam pod znakiem wolontariatu pracowniczego, a to za sprawą wyjątkowych Wolontariuszy z firmy Wrigely Poland Sp. z o.o. Dwie wielogodzinne wizyty przyniosły nam mnóstwo radości, pozytywnej energii i nieocenioną pomoc w pracach ogrodowych. Bardzo dziękujemy naszym "Niebieskim Bohaterom"!

więcej »

Ogniwa wsparcia

Na co dzień poświęcają całą swoją uwagę, wszystkie siły i umiejętności, żeby pomagać słabszym i chorym, dzieciom i dorosłym z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Pracownicy socjalni, opiekunowie, terapeuci to najważniejsze Ogniwa wsparcia potrzebujących. Przyszedł moment, aby wesprzeć ich samych w codziennej, tak ważnej pracy.

więcej »

Spełniamy Marzenia Dzieci

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Kupując produkty, z których dochód jest przeznaczony na cel społeczny. Taką szansę tworzymy współpracując z Firmą Nadrukomat.com, a wszystko w ramach kampanii "Spełniamy Marzenia Dzieci".

więcej »

Różowo nam, Kinga otrzymała kamizelkę!

Od kilku dni z wielką radością dzielimy się z Państwem informacją, że Kinga jest szczęśliwą właścicielką nowej, szytej na miarę kamizelki drenażowej. Nasze starania o zakupienie wartego 31.996,00 zł sprzętu medycznego, rozpoczęliśmy jeszcze w 2014 roku. Do brzegu zbiórki na ten cel dobiliśmy podczas tegorocznych wakacji, dzięki licznemu gronu naszych Darczyńców. To nasz wspólny, wielki sukces, mierzony przede wszystkim uśmiechem i spokojnym oddechem Kingi.

więcej »

Wakacje z Uśmiechem - Wolontariat

Lato 2015 roku nie mogłoby się odbyć bez naszej corocznej propozycji zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących wolontariuszy. Zapraszamy do spędzenia Wakacji z Uśmiechem Nadziei. 

więcej »


Strony: poprzednia  1  2  3  4  następna  ostatnia