Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech Nadziei" - Aktualności

Piknikowo po raz drugi

W czerwcu bawiliśmy się na drugim już Pikniku Rodzinnym w Łopiennie, organizowanym przez lokalną Szkołę Podstawową, Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei oraz Dom Pomocy Społecznej w Łopiennie. Dzięki zdjęciom wracamy wspomnieniami do tych chwil pełnych zabawy, beztroski i wspólnego spędzania czasu.

więcej »

Finał Kilometrów Dobra

W niedzielę 31 maja w Nowym ZOO w Poznaniu świętowaliśmy Dzień Dziecka oraz finał kampanii społecznej pn. Kilometry Dobra. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Stowarzyszenia, którzy wspierali nas podczas trwania kampanii. Dzięki temu zaangażowaniu zebraliśmy 19.908,00 zł na kamizelkę derenażową dla Kingi.

 

więcej »

Udana Aktywizacja

W połowie maja uroczyście zwieńczyłyśmy nasz udział w projekcie pn. "Krok do samodzielności". W ramach projektu od grudnia 2014 dzięki zajęciom prowadzonym przez Fundację Aktywizacja rozwijałyśmy naszą samodzielność. Dziękujemy za wszystkie spotkania oraz piękne dyplomy i prezenty!

więcej »

Dbamy o Zdrowie z nowym projektem

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei zostało Laureatem IV edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez Fundację „Dbam o Zdrowie”.

więcej »

Świąteczne warsztaty

Przed Świętami Wielkiej Nocy odbyły się w naszym Domu warsztaty artystyczne i kulinarne, podczas których robiłyśmy ozdoby świąteczne oraz piekłyśmy babeczki. Ten dzień był tak wyjątkowy dzięki Wolonatriuszkom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Gnieźnie.

więcej »

Kilometry Dobra

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei realizuje w Poznaniu kampanię społeczną pn. "Kilometry Dobra". Jako jedna z 30 organizacji pozarządowych w Polsce, zbieramy fundusze na swój indywidualny cel społeczny, jakim jest zakup kamizelki drenażowej dla 11-letniej Kingi.

więcej »

Bajkowisko 2015

Bajki, bajki, bajki! Brałyśmy udział w Bajkowisku, zorganizowanym w Centrum Kultury Zamek przez Lions Club Poznań New Design. Podczas tego wyjątkowego wieczoru usłyszałyśmy bajki autorstwa Maliny Prześlugi w wykonaniu m.in. Natalii Niemen, Marzeny Rogalskiej, Danieli Popławskiej, Tomasza Wolnego, Mieczysława Hryniewicza i członków zespołu AudioFeels. Bajkowsko zostało zorganizowane z myślą o wsparciu budowy Centrum Psychoterapii przy Hospicjum Palium w Poznaniu.

więcej »

Bowling

Na początku marca byłyśmy w Centrum Rozrywki MK Bowling w Poznaniu, gdzie grałyśmy w kręgle.

więcej »

Już 3 lata Siostra Weronika jest z nami

3 lata temu Siostra Weronika zawitała w Łopiennie i tego dnia rozpoczął się nowy etap w naszym Domu. Siostro Dyrektor dziękujemy Ci za ogromne zaangażowanie, wytrwałość i poświęcenie!

więcej »

Radosne odwiedziny Czerwonego Kapturka i Doktora Clowna

Mieliśmy w domu wyjątkowe wydarzenie! W pewną styczniową sobotę odwiedzili nas wolontariusze z Fundacji Dr Clown oraz fantastyczni aktorzy - członkowie i przyjaciele Lions Club Poznań New Design, którzy wystąpili dla nas w przedstawieniu "Czerwony Kapturek".

więcej »


Strony: poprzednia  1  2  3  4  5  następna  ostatnia